Zoek in het archief
 
terug


News breaking: 2018-04-12

Pharnext zamelt succesvol 16 miljoen euro in door particuliere plaatsing

PARIS--(BUSINESS WIRE)-- 20180412 --

Pharnext SA (Paris:ALPHA) (FR0011191287 – ALPHA), een biofarmaceutisch bedrijf dat als eerste een nieuwe benadering heeft voor de ontwikkeling van een vernieuwende medicijnencombinatie dat gebaseerd is op genomische gegevens, heeft bekendgemaakt dat het een particuliere plaatsing van 16 miljoen euro heeft afgesloten.

De particuliere plaatsing heeft 725,513 aandelen met bijgevoegde garanties (“ABSA”) ondertekend door CB LUX, dat een bruto inkomen van 6.058 miljoen euro oplevert, en converteerbare obligaties (“CB”) voor een bruto semi-kapitaal van 10 miljoen euro ondertekend door de Chinese farmaceutische partner Tasly.

De opbrengsten van de particuliere plaatsing zal het Bedrijf voorzien van extra middelen om de strategie te bekostigen en door te groeien in het perspectief van de komende resultaten van de Fase 3 test van het meest geavanceerde PLEODRUG™, PXT3003, voor de behandeling van de ziekte van Charcot-Marie-Tooth type 1A.

Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.

Bekijk het oorspronkelijke bericht op businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20180412005530/nl/

CONTACT:
Pharnext
Amit Kohli
Chief Operating Officer
investors@pharnext.com
+33 (0)1 41 09 22 3030
of
Investor Relations (Europe)
MC Services AG
Anne Hennecke
anne.hennecke@mc-services.eu
+49 211 529252 22
of
Investor Relations (U.S.)
Stern Investor Relations, Inc.
Matthew Shinseki
matthew@sternir.com
+1 212 362 1200
of
Financial Communication (France)
Actifin
Stéphane Ruiz
sruiz@actifin.fr
+33 (0)1 56 88 11 15
of
Media Relations (Europe)
ALIZE RP
Caroline Carmagnol
Aurore Gangloff
pharnext@alizerp.com
+33 (0)1 44 54 36 66
of
Media Relations (U.S.)
RooneyPartners
Marion Janic
mjanic@rooneyco.com

+1 212 223 4017

Ticker_symbol BOURSE:ALPHA
ISIN FR0011191287